Sprzątanie mieszkań

KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE MIESZKAŃ – DYSKRETNIE, DOKŁADNIE, Z DŁUGOFALOWYM EFEKTEM!

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy w natłoku codziennych obowiązków znajduje czas na regularne sprzątanie swojego mieszkania. Z tego powodu proponujemy Państwu usługę kompleksowego sprzątania, które zawiera między innymi:

  • Sprzątanie salonu i poszczególnych pomieszczeń – odkurzanie wykładzin i dywanów, dokładne mycie podłóg, usuwanie kurzu, czyszczenie drzwi, ścian, luster i lamp, słanie łóżek.
  • Sprzątanie łazienki – mycie glazury, toalety, umywalki, wanny/brodzika, kabiny prysznicowej i wszystkich innych elementów, dokładne czyszczenie luster i lamp, usuwanie kurzu, odkurzanie i mycie podłogi, wyrzucenie śmieci i odświeżenie fug.
  • Sprzątanie kuchni – odkurzanie i mycie podłogi, mycie armatury, zlewu, płyty grzejnej, frontów szafek, blatów kuchennych, umycie lub wstawienie brudnych naczyń do zmywarki, czyszczenie sprzętów AGD, drzwi, lamp, opróżnianie i czyszczenie kosza na śmieci.
  • Sprzątanie balkonu/tarasu – odkurzanie i mycie podłogi, porządkowanie roślin, mycie okien i parapetów, wyrzucenie śmieci.

 

Każde zlecenie wykonywane jest dyskretnie, sprawnie i dokładnie. Do sprzątania wykorzystujemy najlepszy sprzęt i najwyższej jakości środki czystości, dzięki czemu osiągnięty efekt utrzymuje się długofalowo. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego zawsze dopełniamy ustalonych terminów i mieścimy się w wyznaczonym czasie.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie rozszerzyć standardową usługę o dodatkowe zadania, jak np. sprzątanie klatki schodowej, czyszczenie dywanów i kanap czy porządkowanie ogrodu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne pakiety sprzątania, które obejmują daną ilość godzin sprzątania. Jeśli potrzebujesz preferencyjnych warunków, skontaktuj się z nami i poproś o spersonalizowaną ofertę. 

SPRZĄTANIE OD A DO Z – WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE!