Sprzątanie domów

GRUNTOWNE SPRZĄTANIE DOMÓW – POSTAW NA DŁUGOFALOWY EFEKT!

Sprzątanie własnego domu jest często dużym wyzwaniem dla jego właścicieli, w szczególności, gdy zwyczajnie brakuje na to czasu. Oferta naszej firmy skutecznie i tanio rozwiązuje ten problem. Zapewniamy kompleksową usługę z zakresu gruntownego sprzątania domu, w zakres której wchodzi między innymi:

    • Sprzątanie salonu i poszczególnych pomieszczeń – odkurzanie wykładzin i dywanów, dokładne mycie podłóg, usuwanie kurzu, czyszczenie drzwi, ścian, luster i lamp, słanie łóżek.
    • Sprzątanie łazienki – mycie glazury, toalety, umywalki, wanny/brodzika, kabiny prysznicowej i wszystkich innych elementów, dokładne czyszczenie luster i lamp, usuwanie kurzu, odkurzanie i mycie podłogi, wyrzucenie śmieci i odświeżenie fug.
    • Sprzątanie kuchni – odkurzanie i mycie podłogi, mycie armatury, zlewu, płyty grzejnej, frontów szafek, blatów kuchennych, umycie lub wstawienie brudnych naczyń do zmywarki, czyszczenie sprzętów AGD, drzwi, lamp, opróżnianie i czyszczenie kosza na śmieci.
    • Sprzątanie balkonu/tarasu – odkurzanie i mycie podłogi, porządkowanie roślin, mycie okien i parapetów, wyrzucenie śmieci.
  • Sprzątanie ogrodu – pozbieranie i wyrzucenie śmierci, grabienie liści, mycie mebli ogrodowych, koszenie trawy, porządkowanie roślin.
  • Porządkowanie spiżarni/pomieszczenia gospodarczego – wyrzucenie śmieci, odkurzanie i mycie podłogi, usuwanie kurzu, prace porządkowe.

 

Każde zlecenie wykonywane jest dyskretnie, sprawnie i dokładnie. Do sprzątania wykorzystujemy najlepszy sprzęt i najwyższej jakości środki czystości, dzięki czemu osiągnięty efekt utrzymuje się długofalowo. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego zawsze dopełniamy ustalonych terminów i mieścimy się w wyznaczonym czasie.

Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie rozszerzyć standardową usługę o dodatkowe zadania, jak np. sprzątanie klatki schodowej, czyszczenie dywanów i kanap czy mycie wszystkich okien. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalne pakiety sprzątania, które obejmują daną ilość godzin sprzątania. Jeśli potrzebujesz preferencyjnych warunków, skontaktuj się z nami i poproś o spersonalizowaną ofertę. 

SPRZĄTANIE OD A DO Z – WYSOKA JAKOŚĆ W NISKIEJ CENIE!